wtorek, 03 czerwca 2014
linux

adduser analityk

cd ../home/analityk

mkdir nazwisko

cd nazwisko

mkdir pierwszy drugi trzeci piaty

mv trzeci czwarty

cd czwarty

mkdir dodatek

cd nazwisko

cd drugi

touch plik1 dokument2 plik3 plikwazny

mv plik3 usuwalny

mv plik1 dokument1

rm usuwalny

rm plik*

cd ../

cd drugi /* pierwszy

mv pierwszy /*czwarty

rm -r drugi

cat plik polaczony

cat -m zawartosc1 zawartosc2

12:18, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 maja 2013
Star Trek Into Darkness 2013 PC! Download!

Star trekWreście doczekaliśmy się kontynuacji nieco skostniałego już Star Trek.  J.J. Abramsowi zdołał się porządnie ożywić grę i wiele wskazuje na to, że ta - bądź co bądź - kultowa marka znowu trochę zaistnieje. Co jednak bardziej dla nas interesujące, nowa wizja w końcu dorobiła się świeżej gry komputerowej, osadzonej właśnie w tym ściśle odrestaurowanym uniwersum – zobaczmy więc, co takiego zmajstrowało studio Digital Extremes przy Star Trek: Video Game.

 

21:02, nandas4 , Home
Link Komentarze (2) »
sobota, 18 maja 2013
Risen 2: Dark Waters (PC) download free! Pobierz!

risen 2Wydarzenia, jakie spotykały Bezimiennego przez minione dziesięć lat od tych znanych z pierwszej części nie należały do udanych, sprawiły, że coraz częściej można było spotkać bezimiennego przy butelce. Niespodziewanie przybywa córka słynnego pirata Stalowobrodego z ciekawą historią artefaktu, mocarnej broni przeciwko tyranom. Patty szuka pomocy w jej odnalezieniu. Akurat los chciał, że Bezimienny dostaje robotę na wyspie Tacarigua, miejscu początku poszukiwań…

 

08:52, nandas4 , Home
Link Komentarze (1) »
wtorek, 29 stycznia 2013
Ranch Rush

ranch rushZbierałeś kiedykolwiek jaja strusie lub miód pszczelił? Pomóż Sarze rozkwitnąć z trzema hektarami pustej ziemi. Czy jej spryt, doświadczenie i ciężka praca naprawdę się opłaca? Nowe wyzwania czekają na Ciebie na każdym poziomie. Na stojaku na trofea możesz oglądać swoje zyski, które  rosną z każdym osiągnięciem.

 

pobierz buttton 

20:18, nandas4 , Home
Link Komentarze (2) »
niedziela, 20 stycznia 2013
Peggle Nights

peggle nights featuresOdwiedź dyrektorów Instytutu Peggle, a następnie przebrnij przez ich olśniewające senne światy na swój sposób! Blast przez oszałamiający wachlarz surrealistycznych krajobrazów rozlewanie się ogromne punktów z ostrożnym celowania i oślepiania magiczne moce. Darmowe kulki, krajobrazy labirynt i spektakularne premie czekają na Ciebie w krainie Peggle, gdzie nigdy nie zastanawiam ubywa!

23:54, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 grudnia 2012
Gardenscapes

GardenscapesStwórz idealny ogród! Przeszukaj pokoje w pięknym pałacu w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i przywracaj przepiękny ogród do dawnej świetności w Gardenscapes! Wybierz wszystko co potrzebne z ton elementów i akcesoriów ogrodowych aby dostosować ogród do gustu. Stań się częścią społeczności miasta i uczestnicz  w konkursie "Najlepszy Ogród". 

do pobrania

14:41, nandas4 , Home
Link Komentarze (1) »
niedziela, 23 grudnia 2012
Alien Shooter 2

alien shooter 2Alien Shooter 2 jest na dużą skalę sequel'em pierwszej części Alien Shooter. Jest to unikalna odmiana zręcznościowej akcji i elementów RPG, która łączy ugruntowany świat klasycznych gier i niedopasowaną dynamiką pierwszej części. Gracz znajdzie dobrze rozbudowane sposoby aby zdać wiele questów dodatkowych i podnieść swój charakter.

20:12, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 grudnia 2012
John Deere Drive Green

john deereJohn Deere: Drive Green to dobry wybór dla każdego, kto szuka realistycznej grze symulacyjnej lub zainteresowany jest unikalnym doświadczeniem hodowli w grze. Proste sterowanie i grywalność sprawiają, że nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. Można prowadzić szereg prac gospodarskich. Szczegółowo i autentyczne odwzorowane maszyny John Deere pomogą ci  utrzymać i rozbudować swoją farmę.

 

15:33, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 grudnia 2012
My Tribe

my tribeTworzenie dostatniej Rajskiej Wyspy dla twojej pracowitej, inteligentnej ludności plemienia w czasie rzeczywistym! Twoje plemię będzie mieć własny rozum, umiejętności uczenia się i rodziny począwszy nawet jeśli `nie ponownie wokół, ale często sprawdzać, aby utrzymać wyspę w sielance. Odkrywaj tajemnicze sekrety, odblokuj nowe, ekscytujące technologie; zbuduj cudowne struktury, a nawet zbadaj inne ciekawe wyspy w My Tribe!

22:34, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 grudnia 2012
Ranch Rush

rolnictwoZbierałeś  kiedykolwiek  jaja strusie lub miód pszczeli? Pomóż Sarze z trzema hektarami pustej ziemi. Czy doświadczenie i ciężka praca naprawdę się opłaca? Jasne! Nowe wyzwania czekają na Ciebie na każdym poziomie, a speedy aktualizacji dać impuls, gdy ich najbardziej potrzebujesz. Oglądać twoje zyski rosną z każdym osiągnięciem w tym gorączki zarządzania czasem.

free download

20:01, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
script type="text/javascript"> //