sobota, 25 maja 2013
Star Trek Into Darkness 2013 PC! Download!

Star trekWreście doczekaliśmy się kontynuacji nieco skostniałego już Star Trek.  J.J. Abramsowi zdołał się porządnie ożywić grę i wiele wskazuje na to, że ta - bądź co bądź - kultowa marka znowu trochę zaistnieje. Co jednak bardziej dla nas interesujące, nowa wizja w końcu dorobiła się świeżej gry komputerowej, osadzonej właśnie w tym ściśle odrestaurowanym uniwersum – zobaczmy więc, co takiego zmajstrowało studio Digital Extremes przy Star Trek: Video Game.

 

21:02, nandas4 , Home
Link Komentarze (2) »
sobota, 18 maja 2013
Risen 2: Dark Waters (PC) download free! Pobierz!

risen 2Wydarzenia, jakie spotykały Bezimiennego przez minione dziesięć lat od tych znanych z pierwszej części nie należały do udanych, sprawiły, że coraz częściej można było spotkać bezimiennego przy butelce. Niespodziewanie przybywa córka słynnego pirata Stalowobrodego z ciekawą historią artefaktu, mocarnej broni przeciwko tyranom. Patty szuka pomocy w jej odnalezieniu. Akurat los chciał, że Bezimienny dostaje robotę na wyspie Tacarigua, miejscu początku poszukiwań…

 

08:52, nandas4 , Home
Link Komentarze (1) »
wtorek, 29 stycznia 2013
Ranch Rush

ranch rushZbierałeś kiedykolwiek jaja strusie lub miód pszczelił? Pomóż Sarze rozkwitnąć z trzema hektarami pustej ziemi. Czy jej spryt, doświadczenie i ciężka praca naprawdę się opłaca? Nowe wyzwania czekają na Ciebie na każdym poziomie. Na stojaku na trofea możesz oglądać swoje zyski, które  rosną z każdym osiągnięciem.

 

pobierz buttton 

20:18, nandas4 , Home
Link Komentarze (2) »
niedziela, 20 stycznia 2013
Peggle Nights

peggle nights featuresOdwiedź dyrektorów Instytutu Peggle, a następnie przebrnij przez ich olśniewające senne światy na swój sposób! Blast przez oszałamiający wachlarz surrealistycznych krajobrazów rozlewanie się ogromne punktów z ostrożnym celowania i oślepiania magiczne moce. Darmowe kulki, krajobrazy labirynt i spektakularne premie czekają na Ciebie w krainie Peggle, gdzie nigdy nie zastanawiam ubywa!

23:54, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 grudnia 2012
Gardenscapes

GardenscapesStwórz idealny ogród! Przeszukaj pokoje w pięknym pałacu w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów i przywracaj przepiękny ogród do dawnej świetności w Gardenscapes! Wybierz wszystko co potrzebne z ton elementów i akcesoriów ogrodowych aby dostosować ogród do gustu. Stań się częścią społeczności miasta i uczestnicz  w konkursie "Najlepszy Ogród". 

do pobrania

14:41, nandas4 , Home
Link Komentarze (1) »
niedziela, 23 grudnia 2012
Alien Shooter 2

alien shooter 2Alien Shooter 2 jest na dużą skalę sequel'em pierwszej części Alien Shooter. Jest to unikalna odmiana zręcznościowej akcji i elementów RPG, która łączy ugruntowany świat klasycznych gier i niedopasowaną dynamiką pierwszej części. Gracz znajdzie dobrze rozbudowane sposoby aby zdać wiele questów dodatkowych i podnieść swój charakter.

20:12, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
sobota, 22 grudnia 2012
John Deere Drive Green

john deereJohn Deere: Drive Green to dobry wybór dla każdego, kto szuka realistycznej grze symulacyjnej lub zainteresowany jest unikalnym doświadczeniem hodowli w grze. Proste sterowanie i grywalność sprawiają, że nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. Można prowadzić szereg prac gospodarskich. Szczegółowo i autentyczne odwzorowane maszyny John Deere pomogą ci  utrzymać i rozbudować swoją farmę.

 

15:33, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 grudnia 2012
My Tribe

my tribeTworzenie dostatniej Rajskiej Wyspy dla twojej pracowitej, inteligentnej ludności plemienia w czasie rzeczywistym! Twoje plemię będzie mieć własny rozum, umiejętności uczenia się i rodziny począwszy nawet jeśli `nie ponownie wokół, ale często sprawdzać, aby utrzymać wyspę w sielance. Odkrywaj tajemnicze sekrety, odblokuj nowe, ekscytujące technologie; zbuduj cudowne struktury, a nawet zbadaj inne ciekawe wyspy w My Tribe!

22:34, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 grudnia 2012
Ranch Rush

rolnictwoZbierałeś  kiedykolwiek  jaja strusie lub miód pszczeli? Pomóż Sarze z trzema hektarami pustej ziemi. Czy doświadczenie i ciężka praca naprawdę się opłaca? Jasne! Nowe wyzwania czekają na Ciebie na każdym poziomie, a speedy aktualizacji dać impuls, gdy ich najbardziej potrzebujesz. Oglądać twoje zyski rosną z każdym osiągnięciem w tym gorączki zarządzania czasem.

free download

20:01, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 grudnia 2012
7 Wonders: Ancient Alien Makeover download

7 Wonders: Ancient Alien MakeoverTwórz nowe, ciekawe cuda za pomocą zaawansowanej technologii kosmitów w 7 Wonders: Ancient Makeover Alien! Zadbaj o swoją drogę do sukcesu, nagromadź jak największy swój arsenał power-upy i zdobądź środki do budowy cudów świata. Nowe doświadczenie czeka na Ciebie w tej fantastycznej grze!

 

21:02, nandas4 , Home
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
script type="text/javascript"> //