środa, 09 maja 2012
Diamond Rush

gry java platformowe

Oto gra, która żywcem przeniesie Cię w starożytność, zapewniając maksymalną możliwą do przyjęcia dawkę zabawy i radości. Wejdź do lasów Angkor, przemierz góry Tybetu i zbadaj zamczysko Bavaria - a wszystko w jednym celu: jest tam cała masa diamentów, które tylko czekają, byś wyciągnął po nie dłoń.

Pobierz grę: 176x208 / 176x220 / 240x320Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette

Celem gry jest uratowanie ludzkości przed niebezpiecznymi kurczakami i innymi gatunkami drobiu. Naszym zadaniem jest kierowanie specjalnym statkiem kosmicznym w celu odparcia ataków najeźdźców z kosmosu. Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette umożliwia jednoczesną rozgrywkę do czterech graczy (multiplayer), posiadanie 9 typów (plus jedna specjalna) broni z opcją ich modernizacji, trzydzieści bonusów i piętnaście medali do zdobycia, kilka scenerii (różne galaktyki), ogromna ilość przeciwników (wiele gatunków zwierząt ze świata drobiu) i duża dawka humoru.

Pobierz na PC

Pobierz na MacOSśroda, 02 maja 2012
24 Jack Bauer
 
Darmowe gry do pobrania na komuter i na telefon
Jack Bauer powraca w obliczu nowego zagrożenia. Wciel się w rolę Jacka Bauera w 24 pełnych napięcia i akcji epizodach, bazujących na słynnym serialu telewizyjnym. Pokonaj licznych wrogów, walcz z helikopterami bojowymi czy też samochodami wojskowymi w tym intensywnym ,pełnym czystej adrenaliny dniu . Rozbrajaj bomby, łam kody i bierz udział w szalonych pościgach dzięki grze 24: Jack Bauer.
Pobierz darmową grę...
Za darmo na swój telefonCrimsonland- Mobile Massacre - pobierz za darmo na telefon

Gra, w której jedynym celem jest rozwalanie przeciwników. Robisz to przy pomocy najlepszych broni. Każdej akcji towarzyszy mnóstwo efektów: krew, huk i inne. Nie zastanawiaj się - pobierz grę z GameOld i ciesz się nią. Gra pierwotnie stworzona na PC-ta, ale szybko przeniosła się na ekraniki naszych telefonów. Gra cieszy się dużą ilością pobrań. Grę polecamy dla młodzieży od lat 12. Pobierając grę o rozdzielczości 176x220.

Kliknij tutaj aby rozpocząć pobieraniewtorek, 01 maja 2012
Batman Guardian of Gotham

Gotham cię potrzebuje! Zostań Batmanem w tej niezwykłej grze akcji. Używaj Batarangów oraz Ogłuszających Batarangów, likwiduj szalonych przestępców i uratuj Gotham City! Opanuj sztukę rzucania Batarangiem i rozpraszaj grupy rzezimieszków za pomocą Ogłuszających Batarangów. Niszcz przeciwników, nurkując z mroku w stylu prawdziwego Batmana. Czy potrafisz być Strażnikiem Gotham?

Pobierz - 128x128 | 176x208 | 320x240 | 240x320 | 240x320_S40_v3Snoop Dogg Cruisin

Super gra dla fanów odpimpowanych samochodów i hydrauliki. W tej grze kupujemy samochód i zdobywamy pieniądze i respekt u Snoop Dogga wykonując tricki i pojedynki na hydraulicznym zawieszeniu naszej bryki Mamy trzy lokalizacje do zdobycia i masę dodatków do naszej fury.

Pobierz - 240x320Bloxed Mania

Bloxed Mania to gra w kolorowe bloczki, które możesz przenosić, zetknięcie się 2 lub więcej identycznych bloczków powoduje ich zniknięcie. Gdy wszystkie elementy zostaną skasowane przechodzisz na następny poziom. W odróżnieniu od gier Bloxed ma tylko jedno lub kilka możliwych rozwiązań na poziomie. Dlatego rozwiązanie kolejnego poziomu będzie trudniejsze niż myślisz. Gra charakteryzuje się przesympatyczną grafiką oraz wymagającym poziomem trudności, doskonała do rozruszania szarych komórekMagnetic Joe 2 PL

Najbardziej oczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych gier telefonicznych obsługiwanych jednym kciukiem... Fantastycznie inna! Przeprowadź małą kulkę (Joe) przez ponad 100 poziomów, labirynt ścian i kolców. Aby tego dokonać, Joe trzeba zasilić energią za pomocą przycisku, tak by jak magnes przyciągał różne metalowe przedmioty po drodze. Gra w polskiej wersji językowej.

Pobierz - xmultiscreenHappy Farmer PL

Mieszkańcy Happy Ville potrzebują Twojej pomocy! Zbuduj własną farmę i rozwijaj ją. Uprawiaj świeże owoce oraz warzywa, a następnie dostarcz je ludziom.

Pobierz - 240x320środa, 25 kwietnia 2012
Zombi - darmowe gry na telefon - pobierz/download

 

Pobierz » 128x128

Pobierz » 128x160

Pobierz » 176x208

Pobierz » 176x220

Pobierz » 240x320

Pobierz » 352x416

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
script type="text/javascript"> //